Štatistika

TOPlist
side_bottom

Počet zobrazení: 36          tlačiť článok

Obec Bzovík usporiadala dňa 30. decembra 2017 štvrtý ročník stolnotenisového turnaja. Turnaj sa konal

Obec Bzovík usporiadala dňa 30. decembra 2017  štvrtý ročník stolnotenisového turnaja. Turnaj sa konal v sále Obecného úradu v Bzovíku. V dopoludňajších hodinách zvádzali súboje súťažiaci v kategórii nad 50 rokov. V popoludňajších hodinách si zmerali sily súťažiaci v kategórii do 50 rokov. Turnaja sa zúčastnilo celkovo 39 hráčov, pre ktorých bolo okrem športového zápolenia pripravené aj občerstvenie. Súťažiaci boli rozdelení v jednotlivých kategóriách do skupín, v ktorých sa hralo systémom každý s každým. V kategórii nad 50 rokov to boli 2 skupiny, z nich postúpili do semifinále prvý dvaja, ktorí hrali o účasť vo finále. V kategórii do 50 rokov to boli 4 skupiny, z ktorých postúpil do finálovej skupiny vždy len prvý. Finálová skupina sa hrala znova systémom každý s každým a na základe počtu získaných bodov sa určil celkový víťaz kategórie do 50 rokov.

Výsledky turnaja si môžete pozrieť kliknutím na nasledovný odkaz: výsledky turnaja

Ďakujeme za účasť všetkým súťažiacim a divákom, ktorí svojim povzbudzovaním vytvorili príjemnú športovú atmosféru. Víťazom v jednotlivých kategóriách srdečne blahoželáme.